top of page

SİZE 
SADECE
BİLET
VERMİYORUZ...

Biz Kimiz ?

Hikayemiz

Olcartur 1987 Yılında Numan Olcar tarafından kurulmuştur. 1989 yılında IATA üyeliğine hak kazanmasıyla kurumsal seyahat hizmetleri başta olmak üzere sektörde pekçok atılım yapmıştır.

 

Bölgemizde ilk kez Bölgesel havacılığın başlatılması, Mersin merkezli  Yolcu Gemisi operatörlüğü, havalimanı servisleri, uluslararası kongre ve konferans organizasyonları ilk kez gerçekleşen bu faaliyetlerden bazılarıdır.

 

Olcartur bugün, Adana, Mersin, Antalya, Göcek ve İstanbul şubeleri dışında her biri kendi faaliyet alanında uzmanlaşmış ticari markaları ile hizmetlerini sürdürmektedir.

   

Vizyonumuz

Turizm faaliyetleri konusunda, uluslararası kalite standartlarında,  hizmetleri ile müşteri memnuniyeti odaklılığını her daima üst seviyede tutmak kaydıyla;   Sektörümüzde saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğimizi artırarak sürdürmek.

Bölgesel ve Ulusal ölçekte kazandığımız başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğümüz iş alanlarında da önde gelen isimlerinden olmak.

Altyapımız

1987 yılından buyana sahip olduğu tecrübe ve itibarın yanısıra, gelişen yüzyıldaki ileri seviye teknoloji kullanım desteği ile başta iletişim olmak üzere dosyalama dan lojistiğe kadar hertürlü hizmeti elektronik ortamda gercekleştirmekteyiz.

Ortalama 35 kişilik uzman  ekibimiz, Merkez ofis ve şubelerimiz ile tatil ve özel günler dahil  7 / 24  ulaşılabirliğimiz en önemli özelliğimiz olması  yanısıra, firma içi eğitimlerimizi sürekli güncelliyor, Tecrübe ve imkanlarımızı hizmetlerimizle bu anlayış ve altyapı ile size sunuyoruz.

Biz Kimiz
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

01 / HIZLI
02 / GÜVENLİ
03 / KURUMSAL

Tüm hizmetlerimizin en önemli prensiplerinden bir tanesi de taleplere süratle yanıt verebilmektir. Bu sebeple 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri temsilcilerimiz en hızlı dönüşü ve sonucu sağlamaktadır. 

Müşterilerimizin şahsi ve kurumsal bilgilerinin mahremiyeti en önem verdiğimiz prensiplerimizdendir. 1987 yılından bu yana bu konuda en ufak bir güvenlik sorunu yaşamamış olmamız bu prensiplerimizin sonuçlarını teyid etmektedir.

Kurumsal bir yapı oluşturmadan kurumsal hizmet  verilemeyeceğini iyi bilmekteyiz bu sebeple kurumsal altyapımızın daha da gelişmesini çok önemsemekte ve çalışmaktayız, merkez ve şubelerimizin tamamında aynı değerlerle hizmet verilmektedir.

Morning Rush Hour

Kurumsal Hizmetler

Firmanızın ihtiyac duyduğu özel kurumsal seyahat hizmetleri ve profesyonel seyahat portföy yönetimi

Memories

Bireysel Hizmetler

Kişiye, aileye özel seyahat hizmetleri, Uçuş ve tatil programlama, Vize, danışmalık ve seyahate dair herşey profesyonel kişilerce..

Markalarımız

1987 yılından beri faaliyet gösteren Olcartur'un önemli özelliklerinden birisi de sektörde  "ihtisaslaşmasıdır".  Bu sebeple daha fazla tecrübe ve ihtisas gerektiren konularda, Olcartur vizyonu ve garantisi altında, kendi alanında uzman ve tamamen özel kadrolara sahip "markaları" bulunmaktadır. Olcartur Grup olarak bu markalarımızı size takdim etmekten gurur duymaktayız.    

Markalarımız
logos-01.jpg

Özel Projeler & Etkinlik...

logos-04.jpg

Uzakdoğunun Uzmanı...

logos-06.jpg

Online Bilet & Otel...

logos-02.jpg

Mavi Yolculuk Denince...

1987.png
Bizden Haberler

Bizden Haberler

İletişim

İletişim

Talep ve Öneriniz;

Teşekkürler! Mesajınız alınmıştır.

On the Phone

T:  +90 850 750 0000
F:  +90 850 455 0505

pngfind.com-logo-whatsapp-png-494299 (1).png

Mersin

Güvenevler Mah. 1. Cad 
(Forum Mersin) No:133/35
33140 - Yenişehir / Mersin

Yol Tarifi

Adana

Kurtulus Mah. Atatürk Cd.
Lokman Apt. A-Blok No:69/2
01120 - Seyhan / Adana

Yol Tarifi

Göcek

Göcek Mahallesi 
Defne Sok. No: 3
48310 - Fethiye / Muğla

Yol Tarifi

bottom of page